Život je jedna velká hra. Tak se nauč podvádět

Vesper

19. června 2011 v 9:02 | Beth |  Co se nikam nehodí


Emily Webb je geek (pozn. v kontextu jako nudná osoba, ztracená existence). A je tak šťastná. Znamená to skrývání se pod mikiny s kapucí a choulení se a dívání se na staré hororové filmy; nikdy nebyla tím typem dívky, které se plíží ven na půlnoční party. A rozhodně není ten typ dívky, která začíná rvačky nebo flirtuje s příteli ostatních dívek. Dokud jedné noci Emily neudělá přesně to... tu samou noc, kdy je jedna z jejích spolužaček - která se taky jmenuje Emily - nalezena záhadně zavražděná.
Věcí je, že Emily neví, proč dělá cokoli z toho. Ve dne je tou samou nudnou Emily, ale v noci se mění na vášnivého hledače. S každým soumrakem se Emily stává divočejší, až to není jen její osobnost, co se mění. Její tělo dokáže dělat věci, které předtím nedokázalo: Emily je nyní silná, rychlá a naprosto nebojácná. A brzy si Emily uvědomí, že nevylézá jen ze své ulity... jde o něco mnohem většího. Je okouzlená duší té jiné, zavražděné Emily? Nebo se stává Emily Webb něčím úplně jiným - něčím ne lidským?
Jak Emily pátrá po odpovědích, zjistí, že není jediná, které se tohle děje - někdo z jejích spolužáků se mění také. Kdo mění tyto mladistvé do zrůd - a kolik lidí zabijí, aby dostali to, co chtějí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama