Život je jedna velká hra. Tak se nauč podvádět

Hostitel

7. června 2011 v 16:25 | Beth |  Co se nikam nehodí


Hostitel se odehrává po nájezdu "únosců těl" na Zemi. My (lidi) prohrajeme. Naším vypravěčem je Poutnice, jedna z nájezdníků, která se brání proti všem těm ohromujícím výzvám, které přichází s žitím v lidském těle. Byla před těmi výzvami varována - před nepřekonatelnými emocemi, omračujícími psychickými zodpovědnostmi, před nadbytečností smyslů, příliš impulzivními sny a vzpomínkami... Avšak objevila se jedna výzva, se kterou Poutnice nepočítala: minulý obyvatel jejího těla, lidská pozůstalost v podobě Melanie Stryderové odmítá upadnout do zapomnění způsobem jakým by měla.
Melanie setrvává jako zuřivá přítomnostu v hlavě Poutnice, zadržujíce svá lidská tajemství a naplňujíce myšlenky Poutnice obrazy muže, kterého Melanie miluje - Jareda, dalšího člověka, který žije skryt. Neschopna odstranit z mysli tužby svého těla, Poutnice zatouží po muži, kterého nikdy nepoznala. Vnější síly spojí Poutnici a Melanii jako neochotné spojence a společně se vydávají hledat muže, kterého obě milují.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 helenalilovva helenalilovva | 10. června 2011 v 21:32 | Reagovat

začala som čítat túto knihu mysliac že ak sa prehryziem  cez začiatok že potom sa do toho nejeko dostanem,ale musim povedat že som ostala sklamana ...no možno to len na mna tak nejako čudne zapôsobila(ale týmto názorom nechcem nikoho odradit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama